(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-24 14:46

Maszyna do Lodów Tajskich (Nr 2411196)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

82

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1431.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Kiedy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne osłonięcie urządzenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyciągnąć i zapakować oddzielnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru i działania artykułu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Odolanów, 63-430, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Makarska, 21300, Chorwacja

Termin elastyczny