(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-02-22 17:36

Maszyna do natrysku piany poliuretanowej+akcesoria

(Nr 2405744)
Maszyna do natrysku piany poliuretanowej+akcesoria

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

320.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 847.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi stosownie ochronić sprzęt, aby uniknąć uszkodzeń, otarć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie związana przede wszystkim od gabarytu jak i wagi przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych zaświadczeń jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 km na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Менск, Białoruś

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny