(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 07:52

maszyna do produkcji żywności

(Nr 2340676)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

850.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Opakowanie ze sklejki, na palecie, spięte pasami transportowymi

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 782.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka głównych spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny