(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna do siłowni (Nr 5120502)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

240

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz niełatwo przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt treningowy musi być należycie popakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne torby. Jeżeli sprzęt może łatwo ulec defektowi, trzeba użyć do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozmontować oraz zabezpieczyć wszystkie elementy z osobna - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione obszary w paczce zapełnić gazetami czy też styropianem. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odległość między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także ilość elementów potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.