(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna na siłownie (Nr 4416617)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

125

Wysokość [m]:

215

Waga w kg (łączna):

140.00

Liczba sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 230.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Myszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kamieniec Ząbkowicki

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być solidnie popakowany i osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne torby. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, należy użyć do osłony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozmontować i zapakować wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się zatem o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni wypełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego ma wpływ odcinek między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 zł.