(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

maszyna ogrodnicza (Nr 4901666)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Uchanie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bratucice

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, posągów. Są to głównie spore rzeczy i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w praktyce każdym typem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w paczkach, więc warto go stosownie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych pakunków znajdujących się w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. W momencie, kiedy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką myślimy przetransportować. Czym staranniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej podadzą koszt przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odległości do pokonania i wielkości paczki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź kilka godzin, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wybrać ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.