(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-20 21:25

maszyna rolnicza

(Nr 2168283)

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 320.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze zabezpieczyć sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu jest uzależniona głównie od wielkości i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych certyfikatów oraz dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Września, 62-300, Polska

Termin elastyczny