(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-31 12:45

Maszyna rolnicza, sadzarka do truskawek

(Nr 2338600)
Maszyna rolnicza, sadzarka do truskawek

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 599.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, rzeźb. Są to przeważnie wielkie urządzenia jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić zasadniczo każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zapakowany w pudłach, z tej przyczyny opłaca się go dobrze zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych pakunków umieszczonych w aucie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przewieźć, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Gdy planujemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką planujemy przetransportować. Im precyzyjniej przedstawimy taką paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej wycenią koszt przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego głównie zależy od trasy i gabarytów paczki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź kilka godzin, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Smugi, 21-002, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chieșd, 457070, Rumunia

Termin elastyczny