(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-21 18:35

Maszyna tynkarska z

(Nr 2170287)
Maszyna tynkarska z

Długość [m]:

900

Szerokość [m]:

720

Wysokość [m]:

1500

Waga w kg (łączna):

220.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Maszyna tynkarska

Budżet zlecenia [zł]:

16,500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2144.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków jest zależny od wielkości ładunku, daty przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której rozkłada się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arbroath, DD11 1PF, Wielka Brytania

Termin elastyczny