(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-26 22:06

Maszyny (Nr 2754016)

Maszyny

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Maszyny spięte pasami

Budżet zlecenia [zł]:

3800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2769.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka znaczących rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Valladolid, Hiszpania

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Biała Rawska, 96-230, Polska

Od 4 cze 2018 do 7 cze 2018