(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

maszyny do ćwiczeń siłowych (Nr 5480156)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

155

Waga w kg (łączna):

850

Liczba sztuk:

8

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 281.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które najczęściej mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się także między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy dużo waży oraz niełatwo przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest użyć oryginalne kartony. Kiedy urządzenie może łatwo ulec uszkodzeniu, trzeba zastosować do ochrony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, należy go rozłożyć oraz zabezpieczyć wszystkie elementy z osobna - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – zadbajmy zatem o to, aby puste przestrzenie w paczce zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu treningowego ma wpływ odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.