(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-08-28 10:17

maszyny do recyklingu

(Nr 1990994)
maszyny do recyklingu

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

naczepa niskopodwoziówka

Oferty od Przewoźników (0)

2190 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie ochronić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, otarć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana często od wielkości jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 km na trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Częstochowa, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Siedlce, Polska

31 sie 2017