(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-12-29 17:38

Maszyny do siłowni

(Nr 2247267)
Maszyny do siłowni

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

27

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1161.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia 27 maszyn do siłowni, maszyny stoją na paletach, każda maszyna ma wymiar palety, waga ok 150 kg sztuka. Najlepiej auto z windą.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które najczęściej można znaleźć w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz z trudem można przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio spakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najlepiej będzie wykorzystać oryginalne opakowania. Kiedy urządzenie może ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozmontować i zapakować wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – postarajmy się zatem o to, aby puste obszary w kartonie zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się trasa między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, jak również liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Klaverbladstraat 19d 3560 Lummen, Belgia

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Siemianowice Śląskie, Polska

Termin elastyczny