(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyny do treningu siłowegp w skrzyniach 115x180x140 2 sztuki 2 palety 120x120 1 paleta 120x240 (Nr 5091034)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

2250

Liczba sztuk:

4

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 520.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Pruszcz Gdański

17 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

19 wrz 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle znajdują się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i trudno przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być dobrze zapakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej będzie wziąć oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy użyć do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie części osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby puste obszary w paczce wypełnić materiałami lub styropianem. Elementy nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.