(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyny i ławki do siłowni (Nr 4251613)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

700.00

Liczba sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 388.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

19 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 kwi 2019 do 20 kwi 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które głównie mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się także przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki i niełatwo przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być należycie popakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne torby. Jeżeli sprzęt może łatwo ulegnąć awarii, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go zdemontować oraz zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – postarajmy się więc o to, żeby luźne obszary w kartonie wypełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.