(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyny ogrodnicze (Nr 6975017)

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.25

Waga w kg (łączna):

6000

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Transport tylko pod plandeka

Budżet zlecenia [zł]:

5500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1334.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chwaszczyno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Moorslede

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę newralgicznych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich certyfikatów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.