(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-24 12:07

Maszyny rolnicze

(Nr 1445332)
Maszyny rolnicze

Długość [m]:

12.60

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

10000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 250.40 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebna naczepa nisko-podwoziowa lub z najazdami.Do zabrania sprzęt rolniczy.

Oferty od Przewoźników (0)

2390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 2390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Ogromne urządzenia uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po polskich trasach, bowiem ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w UE. Przeszkodę przedstawiać może również nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przewyższa zasady możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko wykorzystuje się naczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych powinni dysponować właściwie przysposobionymi lawetami, jakie podołają przetransportować urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przewyższa dopuszczalne normy rozmiarem lub wagą, wymagane jest dostanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu urządzeń rolniczych

    Koszt transportu urządzenia uprawnego jest związana od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym elementem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Fürstenwalde/Spree, 15517, Trankeweg, 8

Od 24 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Nowogrodziec, 59-730

Termin elastyczny