(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 22:14

materac

(Nr 2000588)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

1.60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1776.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Rychwał, Polska

Od 5 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Halifax, Wielka Brytania

Termin elastyczny