(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 18:40

materac

(Nr 2010656)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

120

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 698.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Elbląg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tuchów, Polska

Termin elastyczny