(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 15:50

Materac

(Nr 2162124)
Materac

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

22

Waga w kg (łączna):

41.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 3217.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Orzesze, 43-180, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malveira e São Miguel de Alcainça, 2665-236 MALVEI, Portugalia

Termin elastyczny