Materac (Nr 6047344)

Materac

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

6

Wysokość [m]:

6

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1202.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Wülfrath

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).