(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 10:19

materac 160 x 200 cm

(Nr 2319252)
materac 160 x 200 cm

Waga w kg (łączna):

25.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1780.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Derby, DE73 5SA, Wielka Brytania

Termin elastyczny