(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 23:01

Materac do łóżka.

(Nr 2008748)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

0,23

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1645.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 472361
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 23:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny