(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

materace (Nr 4398293)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

70

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 528.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Łapy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Dobrzykowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które głównie można znaleźć na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i ciężko przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze popakowany i osłonięty podczas przewozu. Najlepiej będzie wykorzystać oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może ulegnąć defektowi, trzeba wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, należy go zdemontować i zapakować wszystkie elementy oddzielnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku pudła – postarajmy się wobec tego o to, żeby luźne przestrzenie w kartonie zapchać gazetami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego rzutuje odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również liczba sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.