(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 15:29

materace Kepno (PL) - Jedrzejow (PL)

(Nr 1464212)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 205.20 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania: Materac 160x200x18cm -4szt Materac 90x200x18cm -2szt

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 19:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

proszę o kontakt

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 15:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno, 63-600

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Jędrzejów, Polska

Termin elastyczny