Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-05 17:43

material electrico

(Nr 2259024)
material electrico

Długość [m]:

1,78

Szerokość [m]:

1,82

Wysokość [m]:

3,26

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 332.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

200 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-01-2018, 11:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-09 do 2018-01-14

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Tengo una Renault trafic. Efectuare el porte si caben los materiales. Dimensiones caja: 2,4 L x 1,65 A x 1,36 alto. IVA incluido

Cena (zawiera VAT): 200 €

600 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 600 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem wysoce powszechnym i stosunkowo skomplikowanym do realizacji. Wynika to przede wszystkim z gabarytów oraz ciężaru tych urządzeń, które w zależności od zastosowania istotnie się różnią, a potrafią uzyskiwać bardzo duże rozmiary. Do ich transportowania nierzadko są konieczne specjalne wozy dostosowane do transportu towarów nadgabarytowych. W wypadku takich transportów zdarza się, że obowiązkowe jest pozwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wybraną firmą przewozową, żeby nie dopuścić do zatrzymania sprzętu na trasie przez policję. Gdy poszukujemy tego rodzaju transportu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma dostęp bardzo mnóstwo różnych przewoźników posiadających wszelkiego typu wozy, a poprzez metodę licytowania ofert, udaje się zdobyć wysoce okazjonalną stawkę za usługę. W sytuacji transportu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to blisko 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak traktory, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze i budowlane, bywają ładunkami drogimi, lepiej więc wyłonić firmy, które mają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Jaén, Hiszpania

8 sty 2018