(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 08:20

materiał telekomunikacyjny, kable na bębnach, rury w krążkach

(Nr 2250228)
materiał telekomunikacyjny, kable na bębnach, rury w krążkach

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paczki z osprzętem telekomunikacyjnym, bębny z kablem 4 szt

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 116.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 23:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 09:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę zasadniczych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być odkryta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Baćkowice, 27-552, Polska

3 sty 2018