(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 05:46

Materialy budowlane

(Nr 1876049)
Materialy budowlane

Dystans: 956.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4250 zł

Wiadomości:

4290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Ważna jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest również czas wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

58730, Fröndenberg/Ruhr, Niemcy

Termin elastyczny