(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 05:46

Materialy budowlane

(Nr 1876049)
Materialy budowlane

Dystans: 956.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4250 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4250 zł

Wiadomości:

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fröndenberg/Ruhr, Niemcy

Termin elastyczny