(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 20:41

Materiały budowlane

(Nr 1995575)
Materiały budowlane

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 641.00 km

Informacje dodatkowe:

13 palet płyt gipsowo-kartonowych o wymiarze 2,0 x 1,25m. 5 palet o wym. 1,2 x 0,8m. Łączna waga około 19 t. Załadunek zapewniony, KONIECZNY ROZŁADUNEK NA MIEJSCU.

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości: (1)

Artur S. (Przewoźnik)
30-08-2017, 09:04
witam, czy nie potraficie czytać treści zapytania? Piszecie pierdoły o OCP i monitoringu które każdy normalny przewoźnik posiada.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka znaczących problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, opłaca się określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gemünden am Main, 97737, Niemcy

Termin elastyczny