(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 20:41

Materiały budowlane

(Nr 1995575)
Materiały budowlane

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 641.00 km

Informacje dodatkowe:

13 palet płyt gipsowo-kartonowych o wymiarze 2,0 x 1,25m. 5 palet o wym. 1,2 x 0,8m. Łączna waga około 19 t. Załadunek zapewniony, KONIECZNY ROZŁADUNEK NA MIEJSCU.

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości: (1)

art001
30-08-2017, 09:04
witam, czy nie potraficie czytać treści zapytania? Piszecie pierdoły o OCP i monitoringu które każdy normalny przewoźnik posiada.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę zasadniczych punktów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

97737, Gemünden am Main, Niemcy

Termin elastyczny