(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 14:00

materiały do szaf z drzwiami przesuwnymi. 5 dwrzwi przesuwnych. 8 płyt na korpusy szaf. wszystko bedzie popakowane i zabezpieczone. razem ok 150-200 kg.

(Nr 2172090)
materiały do szaf z drzwiami przesuwnymi. 5 dwrzwi przesuwnych. 8 płyt na korpusy szaf. wszystko bedzie popakowane i zabezpieczone. razem ok 150-200 kg.

Długość [m]:

2420

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

2300

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

13

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

10000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1725.00 km

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Zawiercie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Peterborough, PE1 1TD, Wielka Brytania

Termin elastyczny