Meble Dodano: 2018-07-13 18:16

Materiały remontowe (kafelki, farby, narzędzia) + meble+ panele itp.itd

(Nr 2961360)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2059.00 km

Informacje dodatkowe:

Ogólnie będzie to zestaw wszystkich potrzebnych rzeczy domzrobienia remontu domu, nie koniecznie obszerne wymiarowo ale ciężkie, odbiór rzeczy najprawdopodobniej ze sklepu Castorama więc załadują na miejscu, a w Anglii ja z moimi pomocnikami rozładowujemy sami

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

ID firmy: 318822
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-07-2018, 23:15

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-15, 23:11

Opis oferty:

Witam, odbiór środa 25 lipca, z dostawą czwartek z wieczór Waga max, 1,7 tony pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Starowiejska, Rumia, 84-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Liverpool, Wielka Brytania

Termin elastyczny