(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-03-28 00:39

Materjaly budowlane kantowki,plyty,dachowka (Nr 2524584)

Długość [m]:

5.10

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 626.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę decydujących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, warto uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych świadectw, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Strzebielino-Osiedle, 84-220, Polska

Od 28 mar 2018 do 8 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 43300, Polska

Od 7 kwi 2018 do 8 kwi 2018