(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mattress, boxes with items (Nr 5015226)

mattress, boxes with items

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1934.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Hamilton

15 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Strykowo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.