(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

max 12 t (Nr 7350520)

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

8150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1196.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Od 29 sty 2021 do 10 lut 2021

Adres i termin dostawy

Chorwacja, Splitsko-Dalmatinska Županija, Podstrana

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę najważniejszych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych świadectw, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.