Max waga 900 kg (Nr 5987991)

Max waga 900 kg

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2314.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Leuven

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας - Θράκης, Saloniki

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.