(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 11:05

mazda 6

(Nr 1820534)

Marka i model:

mazda 6 kombi

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2277.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 12:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam, możemy odebrać w poniedziałek. Transport na lawecie. Zapraszamy!

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości: (2)

kboron
01-06-2017, 13:02
Dziekuje cSpeed za szybka odpowiedz ale znalazlam bardziej konkurencyjna oferte. Pozdrawiam, Katarzyna
cSpeed
01-06-2017, 13:05
Oby tak samo dobrą (na lawecie, a nie w naczepie tira)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się często, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, faktyczna masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Limerick, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny