(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 22:18

Meble

(Nr 1473912)
Meble

Długość [m]:

2,3

Szerokość [m]:

0,55

Wysokość [m]:

1,85

Waga w kg:

125.00

Ilość sztuk:

4

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 158.80 km

Informacje dodatkowe:

3 meble plus 1 pudełko , pomoc w za i rozładunku

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 18:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Później warto zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czarków, 43-211

Od 29 lis 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Kluczbork

Od 30 lis 2016 do 8 gru 2016