(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 15:30

Meble

(Nr 2007566)
Meble

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2500.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1071.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-09-2017, 11:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Piotrków Trybunalski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

Termin elastyczny