(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 15:00

meble (Nr 2413748)

meble

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1291.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

31 lip 2018