(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-01 16:19

meble

(Nr 2650512)
meble

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1000.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1337.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 566723
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 11:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-03 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rivergaro, 29029, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pniewy, 62-045, Polska

Termin elastyczny