(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-27 18:51

Meble (Nr 2756112)

Meble

Waga w kg (łączna):

4.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1093.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Saint Niklaus, Szwajcaria

2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Bolesławiec, 59-700, Polska

2 cze 2018