Meble (Nr 6180577)

Meble

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1022.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Albstadt

Od 30 lip 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bytom

31 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.