(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 08:06

MEBLE 10 PALET

(Nr 1998680)
MEBLE 10 PALET

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg (łączna):

900.00

Ilość sztuk:

12

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 71.00 km

Informacje dodatkowe:

POTRZEBNA FV

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Skarszewy, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Rumia, Polska

31 sie 2017