(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 13:59

meble domowe

(Nr 2331484)
meble domowe

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 562.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pęgów, 55-120, Polska

Termin elastyczny