(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-29 11:09

Meble I Drzwi tarasowe

(Nr 2121474)
Meble I Drzwi tarasowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3009.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1860.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Malbork, 82-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny