(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-30 21:13

Meble i paczki

(Nr 2336872)
Meble i paczki

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 796.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Bornheim, 53332, Niemcy

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Prochowice, 59-230, Polska

3 lut 2018