(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-01 19:08

Meble, kartony, trochę drobnych rzeczy

(Nr 1762458)
Meble, kartony, trochę drobnych rzeczy

Dystans: 2101.00 km

Informacje dodatkowe:

Będą potrzebne dwa busy 10 epal lub solówka . Transport potrzebny na lipiec. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Waga do 2 ton całość.

Oferty od Przewoźników (0)

7300 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 22:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

12 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny