(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Meble + Kartony z trzech pokoi (Nr 5170326)

Meble + Kartony z trzech pokoi

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1506.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Lyon

Od 27 lis 2019 do 29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 28 lis 2019 do 30 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.