(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 21:56

meble kuchenne

(Nr 1878437)
meble kuchenne

Długość [m]:

218

Szerokość [m]:

58

Wysokość [m]:

200

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 273.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

670 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-07-2017, 15:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-13 do 2017-07-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 15:51

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 670 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną gąbką. Później należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Puck, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mława, Polska

Termin elastyczny