(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 21:56

meble kuchenne używane

(Nr 1875656)
meble kuchenne używane

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

500.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 413.00 km

Informacje dodatkowe:

meble kuchenne używane - 8 szt. dolnych. 9 górnych

Oferty od Przewoźników (0)

910 zł

ID firmy: 47014
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 910 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Białystok, Polska

Od 30 cze 2017 do 1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Od 3 lip 2017 do 4 lip 2017